• Logo Yazılım, ATS Yazılım, Eticaret

  Satış, Servis, Destek ve Özel Yazılım Çözümleri

 • Logo Yazılım Sanal Mağaza

  Entegrasyonu. Stok, Cari, Sipariş Aktarımı

 • Go3, Tiger3 Programlarına

  Opencart Eticaret Sistemlerinden Veri Aktarımı, Logo Yazılım, ATS Yazılım Satış, Destek ve Özel Yazılım Çözümleri

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Go3, Tiger3 ==> Opencart Veri Aktarımı,

Logo Yazılım, ATS Yazılım Satış, Servis, Destek ve Özel Yazılım Çözümleri

Arma-Web  Selçuk Nuray  Arma Web  Selçuk Nuray  Arma Ticari Sistem  Selçuk Nuray  Eticaret, Sanal Mağaza Uygulamaları Selçuk Nuray  Arma Web  Selçuk Nuray  Arma Web


SELÇUK NURAY
1976 yılında İstanbul'da doğdu. Muhasebe ve bilgisayarlarla Ticaret Lisesinde tanıştı. Muhasebe Bürolarında önce staj sonra muhasebe elemanı olarak çalıştı. Muhasebe bürolarını bıraktı ve özel sektör şirketlerde muhasebeci, muhasebe sorumlusu, muhasebe müdürü ünvanlarında çalışmaya başladı. Bilgisayarlarla ilk tanıştığı günden itibaren masanın diğer tarafında oturmak olarak tanımladığı programcılığa merak sardı. Farklı platformlarda programcılık çalışmaları oldu. Bir müddet Logo Ticari Programları ve MS. Office programları üzerine Logo Karaköy ve Bakırköy bölge bayilerinde eğitim ve destek sorumlusu görevini üstlendi. Müşteri firmaların isteği doğrultusunda küçük programlar ve ara yazılımlar geliştirdi.

2002 yılında kısa dönem olarak askerlik hizmetini tamamladı. 2006 yılından itibaren kendi firması olan Arma Web Bilişim Teknolojilerinde Web ve Masa üstü kurumsal yazılımlar, Web Sitesi Tasarımı, elektronik ticaret siteleri tasarımı, Logo yazılım danışmanlığı ve Logo için ek yazılımlar geliştirmektedir. Zaman zaman özel şirketlerde, dershanelerde ve üniversitelerde Bilgisayarlı Muhasebe Dersleri vermektedir. Günümüzde artık muhasebe bir nevi mühendislik haline gelmiş ve yeni yeni kullanılmaya başlanan muhasebe mühendisliği terimi ortaya çıkmıştır. Bu yüzden bilgisayarlı muhasebe ve bilgisayar programcılığını bir arada yürütmeye çalışmaktadır.

Eski Şehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Finansman bölümü mezunu, Logo Yazılım Sistem Uzmanı Sertifikası, Delphi, Web programcılığı, Android, ios programcılığı ve SQL veri tabanı için çeşitli sertifikalar sahibi ve Delphi yazılım dilinde komple ticari yazılım geliştirecek bilgi birikimine sahiptir. Hayat boyu eğitim felsefesini benimsemiş, bilirkişi eğitimleri almaya başlamış ve adli bilirkişi olmak için çaba sarf etmektedir. 2020 yılında Yüksek Lisans Eğitimine başlamış ve doktora yapmayı hedeflemektedir.

Trakya Üniversitesi (Edirne) - Logo Go3 Eğitimi
Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi Trakya Üniversitesi Edirne Logo Go3 Eğitimi

Dersanelerde - Logo Go3 Eğitimi
Logo Go3 Eğitimi Logo Go3 Eğitimi Logo Go3 Eğitimi Logo Go3 Eğitimi

Bağımsız Yazılım ve Logo Raporlama Uygulamaları Geliştirme Kitabım

Logo Raporlama Uygulamaları Geliştirme
Logo Erp programlarına cep ve tabletten bağlanıp rapor alma örnekleri