• Logo Yazılım, ATS Yazılım, Eticaret

  Satış, Servis, Destek ve Özel Yazılım Çözümleri

 • Logo Yazılım Sanal Mağaza

  Entegrasyonu. Stok, Cari, Sipariş Aktarımı

 • Go3, Tiger3 Programlarına

  Opencart Eticaret Sistemlerinden Veri Aktarımı, Logo Yazılım, ATS Yazılım Satış, Destek ve Özel Yazılım Çözümleri

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Go3, Tiger3 ==> Opencart Veri Aktarımı,

Logo Yazılım, ATS Yazılım Satış, Servis, Destek ve Özel Yazılım Çözümleri
Arma-Web  Arma Web  Arma Ticari Sistem  Eticaret, Sanal Mağaza Uygulamaları  Arma Web  Arma Web  Arma Eticaret, Sanal Mağaza Yazılımı

Örnek Eticaret Şablonlarımız

Arma Eticaret Şablon 1   Arma Eticaret Şablon 2   Arma Eticaret Şablon 3   Arma Eticaret Şablon 4   Arma Eticaret Şablon 5   Arma Eticaret Şablon 6

Eticaret Sitesi İçerik Hazırlığı:

 1. Firmanızın logosu.
 2. Firmanız ve ürünlerinizle ilgili gerçek veya temsili resimler.
 3. Hakkımızda bölümü için kısa giriş / takdim yazısı. Sitenizin özeti niteliğinde bir giriş/takdim yazısı hazırlamalısınız.
 4. Şartlar & Koşullar bölümü için firmanızın ve ürünlerinizin şatış, nakliye, iade vb. konularda şartları var mı? Kısaca belirtin.
 5. Ürünlerimiz/Hizmetlerimiz bölümü için ürün listesi veya katalog taslağı. Ürün/hizmet sunumu, resimli veya resimsiz düz yazı, ürün listesi veya katalog şeklinde olabilir. Ürünlerinizin önem sırasının belirlenmesi ve mümkün oldukça teknik detayların yanı sıra her bir ürüne ait açıklayıcı bilgilerin kullanılması da önerilir.
 6. Ürün veya hizmetlerinizi kategorize etmeli ve öncelik sırasını belirlemelisiniz. Sanal Mağazanızdaki ürün sunuşunu mevcut otomasyon sisteminize adapte olacak şekilde belirlemelisiniz. (ürün kodu kullanmak vs.)
 7. İletişim bilgileri Firmaya ait genel iletişim bilgileri temin etmelisiniz.
 8. Arama motorlarında görünecek sitenizin başlığı 10 kelimeyi geçmeyecek şekilde kısa hizmet tanıtımı veya firmanızın adı.
 9. Arama motorları için, hizmet sahanıza özgü anahtar kelimeler Hizmet sahanıza özgü anahtar kelime veya tümcelerin bir listesini oluşturunuz. Eğer gerekiyorsa anahtar kelimelerin ilgili başka dillerdeki karşılıklarını da yazınız.

İnternet Kullanıcıları hakkında:
İnternet müşterisi seçim yapma hususunda geniş bir sahaya sahiptir. Bu durumda, müşterinin kısa bir süre içerisinde, birkaç web sitesi arasında yaptığı tercihte elenmeniz an meselesi. Bu tercihteki değerlendirme, sadece ürünün veya hizmetin fiyatı üzerinden yapılmaz. Ürün hakkında belirttiğiniz detayların miktarı ve inandırıcılığı da önemlidir. Sitenizin kurum kimliğinizi yansıtabilen profesyonel bir tasarımının olması da bu hususta önemli bir faktördür. Aynı zamanda ziyaretçi yani potansiyel müşteri, web sitenizde muhtemel sorularının yanıtlarını da bulmak ister.


Arma Web Logo Go3, Tiger3, Wings, opncart eticart veri aktarımı